Müügitingimused E-poes ja privaatsuspoliitika

Ostutingimused

1. Tingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad www.sartsuvsuda.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtte Muhe Moon OÜ (edaspidi Veebipood ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.sartsuvsuda.ee.

 

2. Hinnainfo

2.1 Kõik Veebipoes märgitud hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. 
2.2 Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Ostja valitud tarneviisile (Itella SmartPost, Omniva).

2.3 Üle 20 € tellimuste puhul on saatmine tasuta. 
2.4 Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.sartsuvsuda.ee.

 

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et lisasite igat toodet just soovitud arvu. Mõne toote puhul võib olla vajalik märkida täpsustus (värvitoon, suurus vms) rippmenüü või kommentaari abil.
3.2 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ning valige Teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis.
3.3 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.


 

4. Makseviisid

4.1 Veebipoes saab tasuda kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega (Swedbank, SEB, LHV).
4.2 Kaup pannakse teele pärast makse laekumist Muhe Moon OÜ arveldusarvele.

 

 

5. Müügilepingu jõustumine

5.1 Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Ostjale üle olemasoleva ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub Veebipoele tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

5.2 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. 
5.3 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
5.4 Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Muhe Moon OÜ pangakontole.

 

6. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. 
6.2 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
6.3 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
6.4 Veebipood tagastab kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
6.5 Taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) tasub Ostja.

 

7. Müüja õigused

7.1 Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul tagastab Veebipood Ostjale raha; annab teada uue kauba saabumise aja või võimaldab valida asemele samas vääringus uue toote. Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup Veebipoe omand. Veebipood jätab endale õiguse muuta toodete hindu, tootekirjeldusi ja kaupade saadavuse infot. 

 

8. Vääramatu jõud

8.1 Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

9. Isikuandmete töötlemine

9.1 Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda oma isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

9.2 Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.

 

10. Pretensioonide esitamise kord

10.1 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 
10.2 Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
10.3 Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Veebipood ja Ostja omavahel kokku. Parandamise kulud katab Veebipood.
10.4 Veebipood ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte-eesmärgipärase kasutamise tulemusena. 
10.5 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile www.sartsuvsuda.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
10.6 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
10.7 Ostjal on õigus nõuda Veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada; kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub; Veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud või Ostjale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

11. Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

11.1 Kui Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.